MUDr. Jitka Chalánková

TOP09

Kontakt

MUDr. Jitka Chalánková
Mobil: +420 736 488 888.
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Krajská kancelář TOP 09
Kateřinská 11
779 00 Olomouc

Olomouc, 23.10.2013

Ideová konference "Konzervativní hodnoty a politika 21. století" se konala 31.5. - 1.6.2013 v Olomouci.

Sborník naleznete zde: pdfSBORNIK_TISK_6.pdf

Zdroj: www.prvnizpravy.cz

7. červen 2013 - 08:47

„Konzervativní hodnoty a politika 21. století“ - takový byl název konference, kterou uspořádala krajská organizace TOP 09 v Olomouci. Pro Prvnizpravy.cz o ní hovořila poslankyně Jitka Chalánková (TOP 09).

„Důvod byl nasnadě: lidem mnohdy chybí prostor pro kultivovanou diskuzi o základních problémech a pro členy politické strany je takováto diskuze přímo povinná. Proto jsme pro členy TOP 09 uspořádali debatu o ideových a programových otázkách. TOP 09 vychází z takzvaného Hodnotového desatera, což je dokument, který formuluje východiska naší politiky. Desatero ukazuje jasný, konzervativní směr, kterým se naše politika ubírá a který přilákal spoustu členů i podporovatelů. A právě ideová konference je místem, kde je možno tříbit názory a hledat cestu dál,“ uvedla pro Prvnizpravy.cz poslankyně Jitka Chalánková (TOP 09).

sestřih z celé konference

 

rozhovor s poslankyní MUDr. Chalánkovou

 

rozhovor s politologem Ing. Zahradníkem

 

 

 

 

Číst dál...Ideová konference TOP 09, která se konala na přelomu května a června v Olomouci, nebyla ochuzena ani o zahraniční hosty. 31. 5. pozdravila účastníky konference, která měla za cíl připomenout si konzervativní hodnoty a prodiskutovat jejich aplikaci v politice 21. století, slovenská europoslankyně MUDr. Anna Záborská (KDH). Ta mimo jiné řekla: “Konzervativní hodnoty jsou pro politika kompasem, který mu pomáhá při rozhodování. A proto mají hodnoty v konzervativní politice klíčové postavení.“
Celý projev naleznete zde: docMUDr.Zaborska.doc