MUDr. Jitka Chalánková

TOP09

Kontakt

MUDr. Jitka Chalánková
Mobil: +420 736 488 888.
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Krajská kancelář TOP 09
Kateřinská 11
779 00 Olomouc

Budu volit MUDr. Jitku Chalánkovou, protože je to politička s životní zkušeností, přehledem a s jasným názorem, který dokáže hájit i proti většinovému přesvědčení. Budu volit TOP 09, protože takových lidí je na kandidátce více.

Ing. Jan Březina - europoslanec

 

30.9.2013

S paní doktorkou Jitku Chalánkovou jsem se seznámil ve Vrbátkách nedaleko Olomouce, odkud pocházím a kde již několik let organizuji Mezinárodní hudební festival Haná. Poznal jsem dámu, která má obrovský cit pro umění, laskavé srdce, vřelý vztah k Moravanům, ale hlavně nezlomný vztah a úctu k bohu. Její pracovitost, odvaha a spravedlnost mi dávají naději, že slova jako bratrství, láska a pravda nejsou pouze fráze, ale duchovní program. Program, který uvádím v život, volbou paní doktorky Jitky Chalánkové.

MgA. Tomáš Františ - profesor Pražské konzervatoře, člen České filharmonie, zakladatel MHF Haná

 

28.9.2013

Mal som tú česť spolupracovať s Dr. Chalánkovou pri presadzovaní spravodlivejšej legislatívy v oblasti bioetiky a zdravotníctva. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že sa jedná o odvážneho človeka, ktorý nemení kabáty a o politika, ktorý to čo sľúbil aj dodržal. Preto by som jej chcel vyjadriť v nadchádzajúcich voľbách svoju absolútnu podporu.

MUDr. Allan Böhm - Institut bioetických studií, Praha

 

24.9.2013

Paní Jitku Chalánkovu znám už z jejího působení ve funkci náměstkyně hejtmana Olomouckého kraje. Vždy projevila ochotu pomoci řešit dané problémy v regionu a zejména u nás na Záhoří. Největším přínosem pro nás byla podpora Místních akčních skupin, pomoc při získávání finančních dotací na řešení mimořádných situací a podpora společenského a kulturního života z prostředků Programu obnovy venkova. Velkou zásluhu má na stabilizaci a podpoře včelařů v Olomouckém kraji. Její hlavní aktivita však spočívá v řešení problémů v oblasti sociálních služeb. Jako lékařka zná dobře problémy spojené s potřebami občanů v sociálních službách, a proto i její zásluhou byly navrženy a schváleny Poslaneckou sněmovnou některé zákony týkající se právě této oblasti. Proto podporuji její kandidaturu do Parlamentu ČR.

Miluše Stržínková - starostka obce Rouské

 

17.9.2013

Národní centrum pro rodinu velmi oceňuje práci paní dr. Chalánkové, kterou v minulém volebním období vykonávala jako členka Stálé komise pro rodinu a rovné příležitosti i jako místopředsedkyně Výboru PSP ČR pro sociální politiku. Několik návrhů potřebných opatření bohužel nemohla zrealizovat. Bylo by proto přínosné, pokud by dostala v novém volebním období příležitost nadále jako poslankyně působit.

Marie Oujezdská - ředitelka Národního centra pro rodinu, Brno