Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Podporují mě

Alexander Tomský

Podporuji kandidaturu pí. MUDr. Jitky Chalánkové do Senátu. Je to vzácná osobnost pevného charakteru a zdravého rozumu, jakých je mezi českými politiky velký nedostatek.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Alexander_Tomsk%C3%BD

 

Jan Zeno Dus

MUDr. Jitka Chalánková nedávno prohlásila: „Rodina a manželství mohou být založeny pouze na vztahu muže a ženy. Žádná jiná varianta neexistuje. Skutečnost, že jsou jiné varianty prosazovány parlamenty ve světě, neznamená, že to je správné.“ Toto stanovisko je u českých politiků v menšině. Tím spíš zasluhují podporu ti, kdo je veřejně zastávají, a proto jako člen Konzervativní strany nemohu kandidaturu MUDr. Chalánkové do Senátu než podpořit.

http://www.janzenodus.cz/

 

Lukáš Lhoťan

Paní Chalánkovou jsem se rozhodl podpořit, protože jsem sledoval její pomoc české rodině Michalákových v kauze, kdy jim norský stát bez důvodu výslovně ukradl děti, dal je do pěstounské péče, nakonec zbavil české rodiče rodičovských práv a děti tak formou adopce daroval pěstounům. Protože tato norská metoda je socialistickými a neomarxistickými aktivisty propagována stále více i zde v ČR, považuji za potřebné, aby se lidé jako paní Chalánková udrželi v politice a pokračovali ve své práci na obraně přirozených práv obyčejných občanů. A protože jsem viděl, jak mnozí politici, například bývalý ministr zahraničí za ČSSD Zaorálek, nekonali v ochraně práv dětí a rodičů Michalákových, tak o to více považuji za důležité zvolení paní Chalánkové, která prokázala svou názorovou zásadovost a společenskou odpovědnost. Obávám se, že čím méně bude politiků jako je paní Chalánková, tím více bude zesilovat politika, která z občanů dělá pouhé otroky státu a úředníků vyznávajících ideologií socialismu a neomarxismu.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Luk%C3%A1%C5%A1_Lho%C5%A5an

 

Mgr. Pavel Maria Mayer OP je rektorem baziliky sv. Vavřince a sv. Zdislavy v Jablonném v Podještědí, členem Hnutí Pro život ČR a předsednictva spolku Res Claritatis, z.s. a teologickým poradcem zpravodajského portálu a publicistického čtrnáctideníku Monitor.

Rád bych vyslovil osobní podporu MUDr. Jitce Chalánkové v nadcházejících volbách do Senátu ČR. Cením si jejích aktivních a neohrožených snah zajistit respektování prirozených lidských práv jako je právo na život, či právo (a povinnost) rodičů vychovávat své děti. Její zvolení senátorkou by přispělo k ozdravení naší společnosti.

 

Markéta Šichtařová: Je tak osvěžující potkat politika, který si stojí na svých názorech!

Když jsem se dozvěděla, že Jitka Chalánková vystupuje z TOP09 a bude v senátních volbách kandidovat jako nezávislá, připadalo mi absolutně logické. Jediná „nelogičnost“ se mi zdála v tom, že tak dlouho trvalo, než se Chalánková a TOP 09 rozejdou – což se ale dá snadno vysvětlit historickými důvody. Připadá mi, že TOP 09 a Jitka Chalánková dnes reprezentují dva odlišné světy.

Na jedné straně je zavrhování tradičních hodnot, zavrhování rodin, tlačení 157 či nevím kolika pohlaví, „pěstování“ dětí na míru k adopcím, tlačení multikulturalismu, tlačení co největší integrace, popírání národních států.

Na druhé straně jsou klasické rodinné hodnoty, myšlenka, že na děti není automatický nárok, ale jsou spíš „darem“, odmítání bezbřehého multikulturalismu, opatrnost vůči rozbourání národních států.

Někdo tomu říká spor kavárna versus hospoda, někdo zas sluníčka versus náckové. Někdo tomu říká liberální versus konzervativní hodnoty. Každá z těchto nálepek je ale hloupá a nepřesná. Například „liberalismem“ se dneska už dávno nemyslí to, co výraz znamenal dřív, tedy osobní svobodu. Dnes se za „liberalismus“ spíš označuje tyranie většiny menšinou a se skutečnou svobodou má málo společného.

Každopádně TOP 09 má dneska blízko k „novému sobeckému rádoby-liberalismu“, zatímco Jitka Chalánková představuje tradiční hodnoty a všechno to, co dnešní multikulti náboženství popírá. Byla jedním z velmi mála politiků (vlastně si vzpomenu jen na tři: Chalánková, Zdechovský, Mach), kteří se nebáli navzdory oficiálnímu názoru Ministerstva práce a sociálních věcí, vedenému v té době Marksovou, postavit za ukradené norské děti Michalákovy. Byla za to ostrakizována některými médii, a přesto si dál stála na svých pozicích, i když to pro ni nebylo politicky výhodné. To je tak vzácné!

Skoro lituju, že kandiduje v jiném volebním obvodu, než kde já žiju. S chutí bych jí hlas hodila.