Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Fotogalerie

Pohádkový les Plumlov

 

 

Dožínky Zlatá farma

 

 

Hody Kojetín

 

 

Triatlonový závod na Plumlově u Podhradského rybníka

V sobotu 11.8. jsem měla tu čest odstartovat triatlonový závod na Plumlově u Podhradského rybníka. Skvělá atmosféra, skvělí sportovci! Jsem ráda, že jsem měla možnost před několika lety prosadit revitalizaci Plumlovské přehrady a okolí. Cesta k plnému využití bude ovšem ještě dlouhá, všechny aktéry čeká ještě mnoho práce. Jsem připravena pomáhat tomuto i z postu senátorky, vím, jak na to.

 

Přehlídka a turnaj historického šermu na Plumlovském zámku

 

Parta nadšených lidí a neméně nadšených rodičů a prarodičů s dětmi! A dokonce i  tyhle nevinné zábavné akce nám chce komplikovat Evropská unie svým nařízením o regulaci zbraní. Naprosto nesouhlasím! To opravdu nemůžeme dopustit, takový nesmysl.

 

Podvečerní posezení na hodové zábavě v Kralicích

Jako vždy příjemné a spousta nových přátel. Díky za pozvání!

 

Centrum sociálních služeb Prostějov

Dnes 8.8.2018 jsme si skvěle zatančila na Zahradní slavnosti v Centru sociálních služeb v Prostějově. Dokoce s kamarádkami z medicíny! Děkuji za pozvání, krásné odpoledne!

 

Hodové slavností v Tištíně

S velkou radostí jsem se zúčastnila Hodových slavností v Tištíně. Obdivovala jsem nasazení a zapojení občanů v čele s paní starostkou Alenou Wagnerovou. Velmi děkuji za pozvání a těším se na příště!

 

 

130 let Sboru dobrovolných hasičů v obci Skalka

 Slavnostní nástup k výročí 130 let Sboru dobrovolných hasičů v obci Skalka. Skvělá akce, mezinárodní účast, vynikající zdatnost družstev mužů i žen.

 

Žváčkově festivalu v Konici

Velmi milé odpoledne na Žváčkově festivalu dechových hudeb v Konici dne 17.6.